ПРИВАТНА МАНУФАКТУРА
Взяти участь Замовити запрошення English

Новини

ПРИВАТНА МАНУФАКТУРА – виставка матеріалів і технологій для малого та середнього бізнесу в легкій промисловості

З кожним роком зростає кількість середніх та малих підприємств в галузі легкої промисловості, які реалізовують свою продукцію саме в Україні. За останні декілька років спостерігаємо позитивну динаміку - відкриваються магазини, які об’єднують на одному майданчику молоді українські торгові марки, проводяться фестивалі та ярмарки українських виробників, активізувалися он-лайн продажі. Все це є стимулом і підтримкою для молодих брендів українського виробництва.

Однак найболючішим питання, що впливає на ціноутворення готової продукції, є наявність та доступність сировини і матеріалів для виробництва. Імпортні матеріали, в першу чергу тканини, складають 75-85% собівартості виробу, і ще приблизно 10% складає фурнітура.

Проте усі виробники відчувають проблему з вибором тканин саме в Україні через невелику кількість українських виробників тканин та фурнітури. Особливо чутливий до питань вибору сировини малий бізнес. Бракує можливості підбору особисто, в Україні, необхідних матеріалів для втілення своїх ідей. Тому доводиться або їздити закордон, або довіритися дистанційному вибору і купувати через інтернет.

Тому на часі провести захід, який зможе об’єднати постачальників і виробників з різних куточків України та світу, і дасть змогу представити свою продукцію українському виробнику.

ПРИВАТНА МАНУФАКТУРА – це виставка де малі та середні підприємства та мануфактури, ательє, що працюють в легкій промисловості, матимуть можливість особистого підбору якісних матеріалів та ознайомлення з новими технологіями. Виставка стане професійною інформаційною платформою для обміну досвідом та створення нових ідей, місцем зустрічі для задоволення потреб підприємств легкої промисловості, знаходження партнерів та клієнтів.

Виставка «ПРИВАТНА МАНУФАКТУРА» створена з метою об’єднати інтереси виробників сировини та готової продукції, допомогти власникам малого та середнього бізнесу та компаніям, що вже зарекомендували себе на ринку, вивести власний бізнес на новий рівень, знайти найкраще для свого виробництва та розвитку.

Запрошуємо до участі у виставці ПРИВАТНА МАНУФАКТУРА 11-13 жовтня 2018 року, Київ, Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза».

www. manufactory.com.ua

24.07.2018